Buurtvereniging ‘De Watertoren’ organiseert een kerstloterij op zondag 17 december van 13.30 tot 17.00 uur in de Aanlegsteiger, Vissersdijk 30 in Gorinchem. De zaal is om 13.00 uur open.

Er zijn mooie prijzen te winnen. Dankzij gulle sponsoren verloten wij o.a. kappersbonnen, een kalkoen, etc.

Iedereen is welkom, je hoeft dus geen lid te zijn.

Twee keer per jaar organiseert de buurtvereniging een loterij en/of bingo. Door deze opbrengst kunnen wij de contributie laag, en zo het lidmaatschap laagdrempelig houden. De prijzen worden gesponsord door winkeliers uit de binnenstad en winkeliers van het winkelcentrum ‘Laag Dalem’. Zij worden op onze website en onze Facebook pagina vermeld. Bij dezen willen wij hen bij voorbaat bedanken!!

Kom je ook? Tot 17 december!!

Kerstloterij in de Aanlegsteiger