Dock Live editie nummer twee: een zeer geslaagd feest.

Het was genieten de hele dag, 25 november. Heerlijke muziek van bands uit Gorinchem en van verder weg met roots/blues/folk/americana muziek. Veel en lekker eten, door alle aanwezigen meegenomen. Relaxte huiskamer die een perfecte uitwijk- en inspeel- mogelijkheid bood. Niet al te slecht weer waardoor roken op de stoep voor de deur niet zo’n probleem was. Bijkletsen met buurtjes en kennismaken met nieuwe mensen. Ontmoetingen tussen muzikanten die elkaar jaarlijks op dit feestje zien.

Het was gezellig druk en er hing een prettige sfeer. De goede samenwerking zorgde ervoor dat het gestroomlijnd liep. Een opsteker voor de buurt en voor de stad. Absoluut weer voor herhaling vatbaar!

Een kleine impressie van een geweldige deze editie van Dock Live.

(Foto’s: Rens van der Born)

 

Voor meer foto’s klik hier voor de foto’s van Harry Hol.

Dock Live 2017 – foto’s